Slonice

diktát Zdeněk Svěrák


Domů

Podobné téma:
sporty a sportoviště zdeněk míka
zdeněk izer vaří oběd scénka
diktát Zdeněk Svěrák
zdeněk malinský vánoční pohádky
zdeněk izer vystoupení 2018 ve..
dph u jízdenek mhd praha
Externí:
youtube videa cesty k sobě zde..
vtipy zdeněk izer
Svěrák YORK
po dobrém, nebo po zlém zdeněk..
Zdeněk Kříž ordinační hodiny
český jazyk diktáty pro 2 tříd..
zdeněk pohlreich recepty iprim..
zdeněk miler dědictví
yutoob písničky prosinec svérák
námořnická fazolová polévka zd..

S-Rank: 1/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0,13
Čtvrtletní denní průměr: 0,07

Nejnavštěvovanější:
nahá johana freywaldová
pojišťovny aukce bouraných vozidel
faktura danovy doklad vzor word
tank ono ceník nafty teplice
pohlcovač cigaretového kouře
striptyz pro chlapa darek video zdarma
idos jízdní řády vlaky a autobusy výluka
parkur teplaky
noviny Blesk dnešní
nejlepší sprosté vtipy kreslené
zapojení křížového vypínače pro laiky
krátí se dovolená při neschopence
hmoždinky do hurdisek
zoctovatění kvasu, jak se to pozná
nahé foto andrea verešová
najdi skryté předměty
Saskia Burešová
žádost o pronájem obecního pozemku
altisport prodejny
vodafone zákaznická linka číslo
alenka pastelka nove videa youtube
mexikáno neratovice-jídelní lístek
vzor výpovědi z nájmu nebytových prostor
soudkyně barbara všechny díly
návod jak vyrobit psí boudu

Pro inspiraci:
Honza Tráva
holčičí hry
notářka ivana lišková kladno
povinné školky
vynálezy františka křižíka
vykup prázdných plynový lahví
lišty k ochraně rohů
Levné knihy
plochá noha u dětí
práci s vlastní dodávkou
pánvička na indukci
salát z krabích tyčinek recept
pomeranče akce
irena obermannová - tajná kniha
skleněné ozdoby na vánoční stromeček
O2 TV sport živé program
jak nejlip udelat smazeny syr
máchovo jezero oficiální stránky mapa
pohraniční policii
levné stojany na činely

yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Diktát – Wikipedie
Diktát je specifická didaktická metoda využívaná pro procvičení a pravidelnou kontrolu praktických znalostí pravopisu na mnoha českých základních a středních školách. Metoda diktátů spočívá v mluveném předříkání připraveného textu učitelem ...Diktát je specifická didaktická metoda využívaná pro procvičení a pravidelnou kontrolu praktických znalostí pravopisu na mnoha českých základních a středních školách. Metoda diktátů spočívá v mluveném předříkání připraveného textu učitelem ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Dikt%C3%A1t

Diktáty a jejich hodnocení v první třídě | Názor z …
Rozsáhlá diskuzní fóra pro rodiče. Těhotenství, porod, miminka a batolata. Školka, škola a puberta. Zdraví, vztahy a sex. Diskuze podle narození i regionu.Rozsáhlá diskuzní fóra pro rodiče. Těhotenství, porod, miminka a batolata. Školka, škola a puberta. Zdraví, vztahy a sex. Diskuze podle narození i regionu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rodina.cz/nazor18161143.htm

Diktáty - Diktáty a příklady
Přehled všech diktátů, které jsme pro vás připravili. Najdete zde souhrnné diktáty do jednotlivých ročníků ZŠ, diktáty na vyjmenovaná slova, ale i diktáty k přijímacím zkouškám na střední školy a gymnázia.Přehled všech diktátů, které jsme pro vás připravili. Najdete zde souhrnné diktáty do jednotlivých ročníků ZŠ, diktáty na vyjmenovaná slova, ale i diktáty k přijímacím zkouškám na střední školy a gymnázia.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

diktatyapriklady.cz/diktaty

Souhrnný náročný diktát 2 - (30) Pravokvíz
Chcete si procvičit své znalosti pravopisu? Nebojíte se i větších výzev? Připravili jsme pro vás extra náročný pravopisný diktát – má rovných 30 úloh a rozhodně není určený začátečníkům.Chcete si procvičit své znalosti pravopisu? Nebojíte se i větších výzev? Připravili jsme pro vás extra náročný pravopisný diktát – má rovných 30 úloh a rozhodně není určený začátečníkům.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopisne.cz/2015/10/souhrnny-narocny-diktat ..

Diktát — Česká televize
Rozcvička pro dítka školou povinná, pro dospělé připomenutí, že to jejich děti nemají lehké. Diktuje Zdeněk Svěrák, režie Václav KřístekRozcvička pro dítka školou povinná, pro dospělé připomenutí, že to jejich děti nemají lehké. Diktuje Zdeněk Svěrák, režie Václav Křístek
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskatelevize.cz/porady/10396609755-diktat/21 ..

Svěrákův diktát na Idnes.cz – Idnes.cz
Kdo si chce vyzkoušet, jak je na tom s gramatikou, má nyní šanci i na Idnes.cz. Ve Svěrákově diktátu lze udělat maximálně 30 chyb. Jako hodnocení dostanete klasickou školní známku, tedy výborně až nedostatečně.Kdo si chce vyzkoušet, jak je na tom s gramatikou, má nyní šanci i na Idnes.cz. Ve Svěrákově diktátu lze udělat maximálně 30 chyb. Jako hodnocení dostanete klasickou školní známku, tedy výborně až nedostatečně.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zpravy.idnes.cz/diktat.aspx?iddiktat=120

Diktáty online
Diktáty pro 7. třídu ZŠ, Diktáty na vyjmenovaná slova po b, m, l, Pravopisná cvičení pro 9. třídu, Diktáty na vedlejší větu předmětnou, Diktáty na vyjmenovaná slova s chytáky, Cvičení na přídavná jména, Pravopisná cvičení na velká písmena ...Diktáty pro 7. třídu ZŠ, Diktáty na vyjmenovaná slova po b, m, l, Pravopisná cvičení pro 9. třídu, Diktáty na vedlejší větu předmětnou, Diktáty na vyjmenovaná slova s chytáky, Cvičení na přídavná jména, Pravopisná cvičení na velká písmena ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tema.pravopiscesky.cz/tema-diktaty-online-782 ..

Diktát psaní i y chytáky
Diktát psaní i y chytáky - online diktát vyjmenovaná slova - chytáky - vyberte správná písmena.Diktát psaní i y chytáky - online diktát vyjmenovaná slova - chytáky - vyberte správná písmena.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cesky-jazyk.okhelp.cz/diktaty/diktat-i-y-4.php

Diktáty na procvičování vyjmenovaných slov «
Obrovské množství diktátů na vyjmenovaná slova. Procvičovat lze slovní spojení i celé věty.Obrovské množství diktátů na vyjmenovaná slova. Procvičovat lze slovní spojení i celé věty.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jak-se-pise.cz/vyjmenovana-slova-diktat

Diktáty a testy pro 8. třídu | Albatrosmedia.cz
Cvičebnice je určena pro žáky 8. ročníku ZŠ a studenty 3. ročníku osmiletých gymnázií. Jejím cílem je pomoci zopakovat probíranou látku z českého jazyka a prověřit, jak jsou žáci schopni samostatně pracovat.Cvičebnice je určena pro žáky 8. ročníku ZŠ a studenty 3. ročníku osmiletých gymnázií. Jejím cílem je pomoci zopakovat probíranou látku z českého jazyka a prověřit, jak jsou žáci schopni samostatně pracovat.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

albatrosmedia.cz/tituly/23241953/diktaty-a-te ..


Diktát | Srandovní texty | Komik.CZ
Když se dozvím, že diktát píšem, skočil bych ze střechy přímo na zem. A už to tady je, diktát se nám diktuje. Učitelka říká: "K Litomyšli přijedu" A já už vím, že jedničku mít nebudu.Když se dozvím, že diktát píšem, skočil bych ze střechy přímo na zem. A už to tady je, diktát se nám diktuje. Učitelka říká: "K Litomyšli přijedu" A já už vím, že jedničku mít nebudu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

komik.cz/texty/969-diktat

Základní škola - 7. třída - diktáty
Přinášíme vám nový diktát, který ocení zejména žáci druhého stupně základních škol. Najdete v něm téměř všechny pravopisné jevy.Přinášíme vám nový diktát, který ocení zejména žáci druhého stupně základních škol. Najdete v něm téměř všechny pravopisné jevy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopisne.cz/tag/souhrnna-7-trida

Základní škola - 4. a 5. třída - diktáty
Další diktát, který slouží k procvičování především dětem z prvního stupně. V budoucnu bychom se chtěli více věnovat právě materiálům na první stupeň zakladních škol.Další diktát, který slouží k procvičování především dětem z prvního stupně. V budoucnu bychom se chtěli více věnovat právě materiálům na první stupeň zakladních škol.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopisne.cz/tag/souhrnna-4-a-5-trida

Základní škola - 7. třída - diktáty
Připravili jsme pro Vás diktát určený především pro žáky druhého stupně základní školy – konkrétně 6. a 7. třídu. Diktát nese název Pořiď si živý vánoční strom.Připravili jsme pro Vás diktát určený především pro žáky druhého stupně základní školy – konkrétně 6. a 7. třídu. Diktát nese název Pořiď si živý vánoční strom.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopisne.cz/tag/souhrnna-7-trida/page/2

Diktát pro 5. ročník ZŠ
Zaměřujeme se i na diktáty pro menší školáky, kteří ještě nedosáhli na střední školu. Tentokrát to je diktát pro žáky 5. ročníku základní školy.Zaměřujeme se i na diktáty pro menší školáky, kteří ještě nedosáhli na střední školu. Tentokrát to je diktát pro žáky 5. ročníku základní školy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopisne.cz/2011/10/diktat-pro-5-rocnik-zs-20

Diktáty pro 7. třídu ZŠ
diktáty online, diktáty pro 7 třídu, diktát pro 7 třídu, diktáty a pravopisná cvičení online, diktáty pro 7 ročník online, diktáty pro 7 třídu online, diktáty pro 5 třídu k vytištění, diktáty k vytištění, diktáty pro sedmou třídu, Velká ...diktáty online, diktáty pro 7 třídu, diktát pro 7 třídu, diktáty a pravopisná cvičení online, diktáty pro 7 ročník online, diktáty pro 7 třídu online, diktáty pro 5 třídu k vytištění, diktáty k vytištění, diktáty pro sedmou třídu, Velká ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopiscesky.cz/diktaty-pro-7-tridu-zs-pra-1 ..

FrJ - diktát | Gymnázium Český Těšín, příspěvková …
Ve čtvrtek 30. 4. 2015 proběhlo v aule gymnázia předání cen nejlepším pisatelům soutěžního diktátu v rámci festivalu Francophonie, kterého se zúčastnilo více než 600 žáků z našeho regionu.Ve čtvrtek 30. 4. 2015 proběhlo v aule gymnázia předání cen nejlepším pisatelům soutěžního diktátu v rámci festivalu Francophonie, kterého se zúčastnilo více než 600 žáků z našeho regionu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

gmct.cz/frj-diktat

diktát Archives - Školáci.com - pro rodiče a učitele …
Doplňování velkých a malých písmen do doplňovacího diktátu. Objevují se zde jména měst a obcí z okolí Třince, Jablunkova, Stříteže/Frýdek-Místek. Pracovní listy obsahují dva rozlišné diktáty.Doplňování velkých a malých písmen do doplňovacího diktátu. Objevují se zde jména měst a obcí z okolí Třince, Jablunkova, Stříteže/Frýdek-Místek. Pracovní listy obsahují dva rozlišné diktáty.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skolaci.com/tag/diktat

Krátké diktáty i / y | skolaposkole.cz
Krátký diktát na procvičení pravopisných jevů českého jazykaKrátký diktát na procvičení pravopisných jevů českého jazyka
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skolaposkole.cz/cesky-jazyk/-line-testy-z-ces ..

Vyjmenovaná slova po B
Vyjmenovaná slova po B - prezentace, procvičování, diktátyVyjmenovaná slova po B - prezentace, procvičování, diktáty
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skolakov.eu/cesky-jazyk/3-trida/vyjmenovana-s ..

Krucipüsk - Rodinnej diktát LP
Krucipüsk - Rodinnej diktát LPKrucipüsk - Rodinnej diktát LP
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

gramofony-desky.cz/produkty/hudebni-nosice/kr ..

Počet záznamů:21
Reklama:
Krasa.cz
Buďte neodolatelná! Nejširší sortiment výrobků pro vaši krásu.
www.krasa.cz
Hodinky.cz
Vybírejte z několika tisíců modelů značkových hodinek se slevou 40 – 60%!
www.hodinky.cz
Parfemy.cz
Největší parfumerie s nabídkou značkových parfémů za bezkonkurenční ceny.
www.parfemy.cz
Prozdravi.cz
Chraňte své zdraví! Široký sortiment přírodních produktů ihned k dodání.
www.prozdravi.cz
Sperky.cz
Vybírejte z tisíců originálních šperků od světoznámých značek!
www.sperky.cz
Modnidoplnky.cz
Kabelky, šály, rukavice, kravaty a další modní doplňky za skvělé ceny. Na detailech záleží!
www.modnidoplnky.cz

diktát Zdeněk Svěrák
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2019
cache: 0037:08:54